Tím BLZK

Sme tím architektov a dizajnérov, ktorí interpretujú Vaše predstavy cez náš rukopis. Výsledkom tohoto procesu je jedinečný príbeh vo forme interiéru a  architektúry, opisujúci zámer klienta očami architekta.

To, čo považujeme v našom ateliéri za benefit, je fakt, že sme vznikli spojením priateľov. Všetci máme spoločnú vášeň pre kreatívnu tvorbu a skutočnosť, že sa vnímame najmä ako kamaráti a nie kolegovia pretavujeme aj do našej práce. Snažíme sa s Vami nadviazať kontakt, ktorý nám umožní pochopiť Vaše potreby a priority. Máme zato, že priestor, tvorený na mieru, by mal okrem funkčnosti niesť aj individuálnu stopu, ktorá je zrkadlom jeho uživateľa. K tomuto výsledku sa vieme dostať zaujímavými diskusiami na našich konzultáciách.

Počas obdobia nášho pôsobenia sa nám podarilo nabrať množstvo skúseností. Od samotných návrhov a realizácií až po nominácie našich projektov v prestížnych súťažiach. Veríme tomu, že cesta k zdokonaľovaniu je nekonečná a preto sa radi učíme a staviame novým výzvam. Pracujeme s najmodernejšími technológiami pre tvorbu fotorealistických vizualizácií, či virtuálnych prehliadok. Samotnú realizáciu projektu považujeme za najdôležitejšiu časť projektu a  finále našej spoločnej cesty. Pre jej dosiahnutie využívame profesionálne služby našich partnerských firiem. Výsledky našej práce nájdete v portfóliu na tomto webe.

Prostredie v ktorom trávime čas, nám odovzdá vždy len to, čo si v ňom sami vytvoríme. Radi využijeme našu odbornosť a budeme stáť pri vzniku Vášho domova, či pracoviska. Pokiaľ Vás naša tvorba zaujala a radi by ste získali ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať mailom, alebo telefonicky. Radi zodpovieme Vaše otázky.

MATEJ BALÁŽIK

LUCIA HRDLOVIČOVÁ