Kto sú BLZK architekti?

Sme tím architektov a dizajnérov, ktorí dokážu spojiť vaše predstavy a náš špecifický rukopis, pre ktorý nás klienti vyhľadávajú.

Výsledkom nášho prepojenia vznikne jedinečný príbeh vášho interiéru či architektúry, ktorý začína zámerom zo strany klienta a prenáša sa na papier a neskôr do reality očami architekta z nášho tímu.

Prečo si vybrať práve nás?

Našou najväčšou prednosťou je ľudskosť. Celý náš ateliér je síce tím architektov, ale predovšetkým aj tím priateľov.

Naša spoločná vášeň pre kreatívnu tvorbu a to, že sme hlavne kamaráti a až potom kolegovia, zanecháva pozitívny ľudský odtlačok aj na našej práci.

Nečakajte od nás chladný prístup na štýl „architekt vie najlepšie“. Snažíme sa s klientmi vždy nadviazať kontakt a pochopiť ich potreby a priority.

Na mieru tvorený priestor by totiž podľa nás mala okrem funkčnosti charakterizovať aj individuálna stopa klienta, ktorú dokážete v projekte zanechať aj vďaka tomu, že spoločne povedieme rovnocenné diskusie.

Zbierame skúsenosti aj ocenenia

Za tie roky, čo sme na trhu, sme nazbierali množstvo skúseností. Nielen však tých, tešia nás aj nominácie našich projektov v prestížnych architektonických súťažiach.

Vyzbrojení skúsenosťami a ovenčení cenami pre vás radi zabezpečíme nielen návrhy, ale aj realizácie projektov.

Veríme, že cesta nahor vedie jedine cez každodenné nové výzvy a neustále vzdelávanie sa. Radi sa učíme a posúvame hranice možného stále ďalej a ďalej. Budeme radi, ak s nami budete pri tom a poskytnete nám s vaším projektom ďalšiu profesionálnu výzvu.

Poskytneme vám len to naj v každom smere

V našom ateliéri na vás čakajú len tie najmodernejšie technológie pre tvorbu fotorealistických vizualizácií či virtuálnych prehliadok.

Finálna realizácia projektu je pre nás tá najdôležitejšia časť celého procesu a poskytuje nám aj klientovi zadosťučinenie pri finalizácii našej spoločnej cesty.

Aby všetko prebehlo hladko, využívame profesionálne služby našich overených partnerov. Výsledky našej spoločnej práce vám spoľahlivo zdokumentuje a ukáže portfólio hotových projektov tu na našom webe.

Ako nás osloviť?

Poďme spoločne vytvoriť priestor, ktorý vám odovzdá všetko to, čo doň vložíte. Spíšte si na papier vaše sny a zámery a spojte sa s nami. My už sa postaráme o zvyšok.

Čerpajte z našich skúseností a nechajte nás navrhnúť pre vás váš nový domov či kancelárie.

Páči sa vám naša tvorba? Ak áno, už viac neotáľajte a ozvite sa nám mailom alebo telefonicky. Spoločne už dohodneme všetko potrebné, alebo odpovieme na vaše otázky.

MATEJ BALÁŽIK

LUCIA BARIČIČOVÁ

FILIP HURAJ