Interiér obytných priestorov

Jedným z hlavných zameraní ateliéru BLZK je práve dizajn obytných priestorov.

K celkovému zdraviu a vitalite človeka je veľmi dôležitá harmónia medzi fyzickou a psychickou pohodou každého z nás. Je známe, že práve naše prostredie zohráva dôležitú rolu pri formovaní našej osobnosti. Pôsobí na psychické a celkové zdravie človeka, či v neposlednom rade utvára náš názor a pohľad na svet okolo nás.

Tieto procesy prebiehajú počas celého nášho života a vytvárajú súbor informácií ktorým hovoríme JA.

Domov je miestom, kde trávime značnú časť nášho života. Práve v najdôležitejšom období formovania našej osobnosti, v detstve a počas dospievania, tu trávime väčšinu času. Rovnako tak by malo byť toto miesto aj v dospelosti asociované s pojmami ako bezpečie, pohodlie, pokoj a oddych. V našom tíme si uvedomujeme, že mnoho z týchto procesov vyhodnocovania prebieha na podvedomej úrovni a často krát si ich v zhone dnešného života nestíhame uvedomovať. To však nemení nič na tom, že každé miesto na nás vplýva a tieto procesy v nás neustále prebiehajú. Je to práve ten moment, keď vstúpite do miestnosti a ihneď vo Vás prebehne rozhodnutie, či toto miesto na Vás pôsobí príjemne, alebo naopak.

Každý sme iný a preto aj naše predstavy o dokonalom domove sa môžu líšiť. Úlohou nášho tímu je Vaše predstavy vypočuť a s jedinečným podpisom našej tvorby interpretovať do podoby budúceho domova. Okrem vizuálnej podoby dávame dôraz na funkčnú stránku priestoru. Vytvárame domovy, ktoré sú vždy jedinečné a reflektujú individuálne požiadavky každého z Vás.