Interiér obytných priestorov

Jedným z hlavných zameraní nášho ateliéru je dizajn obytných priestorov.

K celkovému zdraviu a vitalite človeka je dôležitá harmónia medzi fyzickým a psychickým stavom. Naše prostredie zohráva dôležitú úlohu pri formovaní našej osobnosti, pôsobí na naše zdravie, či v neposlednom rade utvára náš názor na svet okolo nás.

Tieto procesy prebiehajú počas celého života a vytvárajú súbor informácií ktorým hovoríme JA.

Domov je miestom, kde trávime značnú časť nášho života. Práve v najdôležitejšom období formovania osobnosti – v detstve a počas dospievania, tu trávime väčšinu času. Rovnako tak je toto miesto dôležité aj počas dospelosti, kedy by malo byť asociované s pojmami bezpečie, pokoj a oddych.

V našom tíme si uvedomujeme, že mnoho z týchto procesov vyhodnocovania prebieha na podvedomej úrovni, a často krát si ich v zhone dnešného života nestíhame uvedomovať. Je to ten moment, keď vstúpite do miestnosti a ihneď vo Vás prebehne rozhodnutie, či sa v priestore cítite príjemne, alebo naopak.

Každý sme iný, a preto sa naše predstavy o dokonalom domove môžu líšiť. Úlohou nášho tímu je Vaše predstavy vypočuť a s jedinečným podpisom našej tvorby interpretovať do podoby budúceho domova. Okrem vizuálneho stvárnenia, dávame rovnaký dôraz aj na funkčnú stránku priestoru. Vytvárame domovy, ktoré sú jedinečné a reflektujú individuálne požiadavky našich klientov.