Realizácie Interiérov komerčných zariadení

ALPE

ALPE

CAZ

CAZ

arteliér

arteliér

Laky Royal barbershop

Laky Royal barbershop

powerlogy

powerlogy

podcaster

podcaster

OKT

OKT

ABM

ABM

PSC

PSC

BFK

BFK

KKMV

KKMV

RKBS

RKBS

ABOUT Coffee

ABOUT Coffee

Arteliér

Arteliér

Virtual Point

Virtual Point

DRK

DRK

LR barbershop II

LR barbershop II

LR barbershop I

LR barbershop I

Riešenia pre Interiérový dizajn komerčných priestorov

tvorené firmou BLZK.sk

Jedným z hlavných zameraní architektov blzk je práve dizajn komerčných priestorov a dlhodobé skúsenosti s realizáciou priestorov využívaných v komerčnom sektore.

Vytvoríme pre vás unikátne dizajny priestorov v sektoroch ako:

  • Hotelový dizajn
  • Dizajn Gastro zariadení
  • Dizajn administratívnych priestorov
  • Retail dizajn
  • Wellness, health & spa dizajn

interiérový dizajn komerčných priestorov vyžaduje určitú odbornosť a špeciálny typ pozornosti. V tejto oblasti je často práve dizajn komerčného priestoru rozhodujúcim faktorom na odlíšenie marketingu vašej firmy od konkurenčnej. Okrem toho je aj dominantným prostriedkom pre zlepšenie pridanej hodnoty smerom k zákazníkovi.

Dobrým príkladom v tomto kontexte je napríklad interiér hotela. Tu platí, že dizajn hotelového interiéru priamo určuje hodnotu zariadenia a mieru atraktivity pre hotelových hostí. Okrem toho sa podľa neho riadia aj investori, developeri a aj fanúšikovia hotela na sociálnych sieťach.

Interiér vašej firmy je podstadný pre prezentáciu vášej firmy.

Budovanie nezabudnuteľného dojmu u zákazníka sa  neodvíja iba od úrovne ponúkaných služieb, ale začína dávno predtým. Moment, keď si potenciálny návštevník robí prieskum online a natrafí na vašu firmu alebo službu, neskôr ju navštívy, často dá na vizuálny dojem a emóciu, ktorú v nich dané prostredie evokuje.

Vizuálna identita zariadenia je nemenej dôležitá pre gastro zariadenia, keďže reštaurácie a kaviarne sú v dnešnej dobe navštevované nielen kvôli jedlu alebo káve, ale aj vďaka atmosfére a interiéru reštaurácie alebo kaviarne. Pre mestské centrum predstavujú nenahraditeľný zdroj energie aj vďaka tomu, že poskytujú návštevníkom priestor na oddych, spoločenské udalosti a každodennú radosť zo života. V neposlednom rade sú zariadenia ako kaviarne stále rušnejšie a čoraz viac obľúbené aj ako miesta pre prácu a obchodné stretnutia.

V oboch z týchto príkladov vieme, že riešenie komerčných interiérov je efektívne iba v prípade, keď spĺňa tak estetické, ako aj funkčné kritériá. Príjemný interiér reštaurácií, hotelov a obchodov podstatne prispieva k pozitívnemu brandingu. To znamená k budovaniu silnejšej značky a dôveryhodnosti daného business klienta. Preto sa v procese navrhovania vždy sústredíme práve na autenticitu daného riešenia. Dbáme aj na dosiahnutie želanej atmosféry a jasnú komunikáciu osobnosti Vašej značky cez dizajn.