Interiérový dizajn pre komerčné priestory

Atraktívny komerčný interiér má marketingový potenciál a zabezpečí vám odlíšiteľnosť od konkurencie. Ak sa u vás zákazníci budú cítiť dobre, interiér bude vaša pridaná hodnota.

Ako vytvoriť nezabudnuteľný dojem u vašej klientely?

Nie je to iba o úrovni vašich služieb, prvý dojem začína dávno pred prvou návštevou. Ľudia si radi vyhľadávajú online recenzie, prezerajú si fotografie priestoru na sociálnych sieťach a vytvárajú si dojem na základe emócie, ktorú v nich interiér vyvoláva.

Tento „online prvý dojem“ je obzvlášť dôležitý pre hotely. Dizajn a interiér hotela priamo určuje hodnotu zariadenia a odvíja sa od neho miera atraktivity pre hotelových hostí.

Ubytovať či neubytovať sa v tomto hoteli? O tom často rozhodujú práve fotky hotela na rezervačných serveroch, webstránke hotela či sociálnych sieťach.

To isté platí pre reštaurácie, kaviarne a gastro zariadenia. Nechodíme do nich už len kvôli káve či dobrému jedlu, láka nás aj atmosféra a vizuálne príjemný interiér. Čas strávený v pohodlnom, funkčnom a krásnom interiéri reštaurácie či kaviarne nám „dobije baterky“, poskytne nám priestor pre oddych a prinesie radosť zo života.

Takisto predstavuje priestor pre spoločenské udalosti s priateľmi a rodinou, no stále častejšie aj pre stretnutia s obchodnými partnermi či prácu.

A kam zobrať tých, ktorí sú pre nás dôležití? Najradšej do podniku, ktorým sa chceme pred blízkymi či obchodnými partnermi pochváliť, však?

Nehovoriac o tom, že atraktívny interiér je dnes často dôvod na návštevu u milovníkov sociálnych sietí, ktorí sa chcú v peknom prostredí odfotiť. A tak vám spravia vďaka profesionálne navrhnutému interiéru marketing zadarmo.

Funkčný a vizuálne príťažlivý interiér hotela, reštaurácie, obchodu, ordinácie či kancelárie vám pomôže budovať pozitívny branding spoločnosti a zvýši dôveryhodnosť vašej firmy u vašej klientely.

My v BLZK architekti sa vždy usilujeme o autentickosť, berieme do úvahy osobnosť a vizuálnu identitu vašej značky a pozorne vás počúvame, aby sme do interiéru zahrnuli všetky požiadavky na vytvorenie želanej atmosféry v priestore.

Návrh komerčného interiéru si vyžaduje špeciálny typ pozornosti, odbornosť a skúsenosť. Vieme, o čom hovoríme, pretože v BLZK architekti máme za sebou desiatky takýchto projektov. Radi vám pomôžeme aj s tým vaším.

Aké typy komerčných interiérov navrhujeme? 

 • gastro zariadenia (reštaurácia, kaviareň, bistro, pekáreň a i.)
 • ubytovacie zariadenia (hotel, penzión, Airbnb apartmán, a i.)
 • administratívne priestory a kancelárie
 • obchodné prevádzky
 • wellness, health & SPA (kozmetický / kadernícky salón, jogové štúdio, a i.)
 • športové zariadenia

Čo presne od nás môžete očakávať? 

 • interiérový dizajn na mieru
 • technické výkresy k návrhu (voliteľné)
 • dohľad nad realizáciou (voliteľné, len západné Slovensko)

Ako si vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku? 

 • pripravte si podklady (plány a rozmery priestoru, dizajnové inšpirácie, vaše predstavy)
 • podklady pošlite na info@blzk.sk