kategória: Interiér / projekt: Byt BRV

lokalita: – / rok: 2022

Byt BRV

Lokalita: –

Rok: 2022

Vstupná časť

Celou dĺžkou vstupného priestoru sa tiahne skriňová zostava, v rámci ktorej je priestor na práčku so sušičkou, zapustené miesto na sedenie pri obúvaní, šatníková skriňa a portál na prechod do dennej časti. Oproti vstupným dverám sme umiestnili jednoduchú policu na odkladanie kľúčov a drobných predmetov. Na stenu v chodbe sme navrhli drevený panelový obklad, v rámci ktorého sú osadené dvere do toalety a do kúpeľne.

Kuchyňa

Kuchynskú zostavu tvorí jednoduchá kuchynská linka, v ktorej sa nachádza vstavaná chladnička s mrazničkou, drez, umývačka riadu a vstavaná mikrovlnka a rúra na pečenie. V horných skrinkách je zapustený pás s LED osvetlením. Oproti linke je situovaný kuchynský ostrov s odkladacími priestormi a elektrickým sporákom. Nad ostrovom sa tiahne dizajnový filtračný digestor slúžiaci aj na podsvietenie pracovnej a jedálenskej plochy. Z druhej strany ostrova je zakomponovaná zabudovaná vinotéka. Zvyšná časť je zapustená a vytvára tak priestor pre barové stoličky.

Obývacia izba

V obývacej izbe sme navrhli minimalistický pracovný stôl vedľa ktorého sa nachádza L-ková sedačka. Oproti je navrhnutá zavesená TV zostava s úložným priestorom, uzatvárateľným skleníkom a otvorenou policovou časťou na dekorácie a knihy. Zástenu televíznej zostavy tvorí drevený panelový obklad s časťou na dekorácie a knihy. Zástenu televíznej zostavy tvorí drevený lamelový obklad.

Spálňa

V spálni sme umiestnili šatníkovú skriňu, v rámci ktorej je zakomponovaný kozmetický stolík s výsuvom, LED podsvietením a kruhovým zrkadlom. Oproti sa nachádza drevená manželská posteľ s čelom na šírku celej spálňovej steny kde sú zavesené nočné stolíky s uzavretým úložným priestorom.

Kúpeľňa a toaleta

V kúpeľni sme použili veľkoformátový keramický obklad rozmeru 120x120cm. Oproti vstupu je navrhnutá skrinka pod umývadlo s úložným priestorom, podomietková batéria a zrkadlo s LED podsvietením. Vedľa umývadla je situovaná vaňa, pozdĺž ktorej je vytvorená nika.
Nad záchodom je otvorená polica a uzatvárateľná skrinka na rôzne hygienické a čistiace potreby.